مینی چیلر کامپکت هوا خنک

مینی چیلر کامپکت هوا خنک یکی دیگر از پرکاربردترین دستگاه های سرمایشی است که توسط شرکت بی تی ان، می توانید با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمائید. این دستگاه مجهز به سیستم سرد کننده آب می باشد که پس از سرد نمودن، آب سرد حاصله را با استفاده از پمپ، به منظور مصارف سرمایشی درون سیستم پمپاژ می کند. آب سرد با استفاده از پمپ به بخش فن کویل که وظیفۀ هواسازی را دارد، به داخل ساختمان آن پمپاژ می شود. بدین ترتیب عمل سرمایش هوا توسط دستگاه مینی چیلر کامپکت هوا خنک انجام می پذیرد. همانطور که می دانید، کاربرد این نوع چیلر نسبت به مدل های مختلف بیشتر می باشد چون در ابعاد کوچک تر ساخته می شوند که باعث افزایش کاربری آن می گردد.

اگر به دنبال خرید مینی چیلر کامپکت هوا خنک می باشید، متناسب با مساحت اتاق می توانید این دستگاه را انتخاب نمائید. از پرکربردترین دستگاه های چیلر به شمار می رود که قابلیت به کارگیری آن در محیط های مختلف وجود دارد. دستگاه هوا خنک به دلیل در اختیار داشتن کندانسور، قادر به انتقال هوای خنک، از طریق لوله های مسی فین دار می باشد. در عملکرد مینی چیلر کامپکت هوا خنک از آب استفاده می گردد و جهت خنک نمودن کندانسور و سایر متعلقات و برج خنک کننده نیاز نیست. این دستگاه چیلر دارای کاربری های متعددی در صنایع مختلف منجمله صنعت ساختمان سازی و غیره می باشد.

عملکرد مینی چیلر کامپکت هوا خنک

عملکرد مینی چیلر کامپکت هوا خنک همچون دستگاه های چیلر تراکمی، بر مبنای سیکل و گردش تبرید تراکمی است که در مدار بسته فرآیند سرد سازی آب را انجام می دهد. اجزای اصلی مینی چیلر کامپکت هوا خنک نیز شامل کمپرسور، اواپراتور، کندانسور، شیر انبساط و مبرد می باشد. در هر بخش از ساختمان مورد نظر، امکان قرار دادن یک و یا چندین فن کویل در حالات مختلف سقف، دیواری و زمینی وجود دارد. سپس می توان سیستم مینی چیلر کامپکت هوا خنک را با سرد کردن آب و پمپاژ آن به فن کویل ها، فرآیند سرمایش هوا را تسریع بخشید. لازم به ذکر است که جهت ایجاد گرمایش، نیز با به کارگیری و پمپاژ آب گرم از پکیج و یا یک بویلر موتور خانه به فن کویل ها از دستگاه مینی چیلر کامپکت استفاده نمود.

خرید مینی چیلر کامپکت هوا خنک

به طور کلی خرید مینی چیلر کامپکت هوا خنک را می توان در صنایع متفاوت مشاهده نمود. این دستگاه به جای سرد کردن آب، آب را در زمستان گرم می کند و به قسمت فن کویل ها می فرستد. لازم به ذکر است که این عملکرد در کشور ما توجه اقتصادی ندارد چون گاز طبیعی ارزان تر و قابل دسترس است و بدین ترتیب دلیلی وجود ندارد که با روشن نمودن کمپرسورهای مینی چیلر، با انرژی الکتریسیته آب را گرم نمود. در همین راستا بیشترین کاربرد مینی چیلر، جهت تولید هوای خنک است.

فن کویل کاستی چهار طرفه، فن کویل دیواری، فن کویل ایستاده، فن کویل کانالی و فن کویل کاستی یک طرفه از جمله دستگاه هایی هستند که امکان نصب آنها به مینی چیلر وجود دارد.

قیمت مینی چیلر کامپکت هوا خنک

قیمت مینی چیلر کامپکت هوا خنک بر مبنای عملکرد آنها تعیین می گردد. به عبارتی بر اساس توان و ظرفیت خروجی دستگاه، شاهد فروش مینی چیلی کامپکت هوا خنک با قیمت های متفاوت در بازار هستیم. از مینی چیلر صنعتی به منظور کاهش دمای اسید سولفوریک در طراحی یک مبدل حرارتی پوسته و لوله ای به کار برده می شود. به طور کلی به دلیل پرکاربردترین دستگاه سرد کننده، توسط شرکت بی تی ان به صورت حرفه ای قابل طراحی و پیاده سازی می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :