چیلر پیستونی هوا خنک

چیلر پیستونی هوا خنک در دسته بندی چیلرهای تراکمی قرار گرفته می شود. شرکت بی تی ان متناسب با تخصص و تجربه ای که دارند، قادر به فروش چیلر پیستونی هوا خنک با ظرفیت های متفاوت هستند. همانطور که می دانید از اجزای اصلی دستگاه های چیلر می توان به کمپرسور اشاره نمود. با توجه به نوع کمپرسوری که مورد استفاده قرار گرفته می شوند، عملکرد و ساختار اصلی سیستم های سرمایشی چیلر متفاوت از یکدیگر هستند. مزیت به کارگیری کمپرسور در چیلرهای تراکمی، ایجاد دبی جریانی مبرد و محاسبه اختلاف فشار در یک چرخه یا سیکل می باشد.

چند سال اخیر کمتر افرادی خرید چیلر پیستونی هوا خنک را به مشتریان پیشنهاد می دهند چون تجهیزات پیشرفته تری تولید و به بازار عرضه می شوند. در طراحی و ساخت این نوع چیلر از قطعات متحرک زیادی بهره گرفته می شود که دلایل متعددی وجود دارد که باعث خراب شدن کمپرسور پیستونی و در نهایت کاهش عملکرد سیستم می گردد. مزیت عمدۀ چیلر پیستونی هوا خنک، این است که کاربرد گسترده ای در مناطق گرم و مرطوب دارد چون فشار کندانسور بالا می باشد.

به طور کلی کاربرد چیلرهای هوا خنک قابلیت به کارگیری در تمامی شرایط آب و هوایی را دارد و از نقاط قوت آن می توان به عدم مصرف آب اشاره نمود. دستگاه چیلر پیستونی هوا خنک را می توان در دسته بندی سیستم های تهویه مطبوع و برودتی صنعتی به کار برد. این در حالی است که میزان مصرف برق دستگاه های چیلر تراکمی هوا خنک بیشتر است. بنابراین مهندسین متناسب با موقعیت های مختلف، اقدام به راه اندازی چیلر پیستونی هوا خنک و دیگر انواع آن می نمایند.

عملکرد چیلر پیستونی هوا خنک

عملکرد چیلر پیستونی هوا خنک به نحوی است که فرآیند رفت و برگشت سیال را می توان ملاحظه نمود. از اجزای اصلی کمپرسور پیستونی می توان به میلنگ، شاتون، پیستون، سوپاپ و ... اشاره نمود. جهت ایجاد تراکم در گاز مبرد به کار گرفته می شود. با استفاده از چیلر می توان متناسب با متراژ فضای ساختمان، مناسب ترین سیستم سرمایشی را راه اندازی نمود. از دیگر قابلیت های دستگاه چیلر پیستونی هوا خنک می توان به کاربرد آن برای تمام ظرفیت ها و تحمل فشار بالا اشاره نمود.

کاربرد آن در برخی از صنایع مشهود است چون دارای یک سری مزایای عمده می باشد. لازم به ذکر است که طراحی چیلر پیستونی هوا خنک نسبت به گذشته رایج نیست چون از نظر عملکرد، چیلرهای اسکرو و اسکرال در سطح بالایی قرار گرفته می شوند.

خرید چیلر پیستونی هوا خنک

خرید چیلر پیستونی هوا خنک بر مبنای یک سری فاکتورهای مهم همچون شرایط آب و هوایی محیط، متراژ ساختمان، قیمت و عملکرد تعیین می گردد. به طور کلی جهت انتخاب نهایی در خصوص طراحی و ساخت دستگاه چیلر هوا خنک، نوع کاربری آن محیط نیز در نظر گرفته می شود. ضمن آنکه شرایط نگهداری برای افراد فراهم باشد. در صنایع مختلفی می توانید با خرید چیلر پیستونی هوا خنک، با صرف حداقل هزینه هوای محیط را سرد نگه داشت.

به طور کلی چیلرهای تراکمی همچون چیلر پیستونی هوا خنک در حالت عادی دارای سه مدار لوله کشی همچون لوله کشی آب چیلد واتر است که گرما را از ساختمان گرفته و پس از انجام یک سری فرآیند مخصوص، به وسیلۀ چرخش آب و پمپاژ از هواساز و فن کویل ها، گرما را می گیرد.

قیمت چیلر پیستونی هوا خنک

قیمت چیلر پیستونی هوا خنک مبتنی بر عملکرد و میزان ظرفیت آن تعیین می گردد. در همین راستا، جهت اطلاع از نحوۀ دریافت خدمات این چنینی و خرید چیلر پیستونی هوا خنک با قیمت ارزان و همراه با ضمانت نامه می توانید با شرکت بی تی ان تماس گرفته و مشورت  نمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :